Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Menu główne

PSZOK i dodatkowe worki na śmieci uruchomione od 4 maja. Wznowiony został odbiór odpadów wielkogabarytowych – terminy odbioru podano w zakładce “Harmonogramy wywozu”

Drukuj stronę
Drukuj

4 maja otwarty został po przerwie Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przy ul. Laryszowskiej. Tego samego dnia ruszyło także wydawanie dodatkowych worków na odpady zielone i segregowane.

Przypominamy, że z powodu trwającej epidemii, wszyscy mieszkańcy zobowiązani są do ścisłego przestrzegania zasad sanitarnych i bezpieczeństwa w miejscach gromadzenia ludzi.

Osoby wjeżdżające na teren PSZOK-u prosimy o:
|- obowiązkowe zakrywanie nosa i ust, założenie rękawiczek jednorazowych oraz dezynfekcję rąk (korzystający powinni posiadać własne środki ochrony osobistej),
– zachowanie minimum 2 metrowej odległości od pracowników obsługi PSZOK (na terenie PSZOK może znajdować się obsługa oraz jedna osoba korzystająca. Pozostałe osoby czekają przed wjazdem na pozwolenie obsługi PSZOK na wjazd)
– bezwzględne stosowanie się do zaleceń pracowników obsługujących  PSZOK.

 

W terminie od 04.05.2020r. do 30.06.2020r. wydawane są dodatkowe worki na odpady zielone. Przypominamy, że każdy właściciel nieruchomości o zabudowie  jednorodzinnej uiszczający opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi może otrzymać 5 dodatkowych worków w okresie wiosennym oraz 5 worków w okresie jesiennym.
Będzie także możliwość pobrania pozostałych worków do segregacji odpadów.
Worki są wydawane w holu Ratusza od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 13.00 oraz dodatkowo w poniedziałek w godzinach od 15:00 do 17:00.

Właścicieli /zarządców  budynków wielorodzinnych prosimy o zgłaszanie zapotrzebowania na worki na odpady zielone telefonicznie. 323-393-36-79

 

Mieszkańców prosimy o przestrzegania zasad sanitarnych.

Odpady wielkogabarytowe oraz RTV można zawieźć do PSZOK. 

Wznowiony został odbiór odpadów wielkogabarytowych – terminy odbioru podano w zakładce “Harmonogramy wywozu” oraz poniżej:

Harmonogram wywozu odpadów wielkogabarytowych

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.