Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Menu główne

Dodatkowe worki brązowe na odpady zielone

Drukuj stronę
Drukuj

W okresie wiosennym od 1 kwietnia do 30 czerwca oraz w sezonie jesiennym od 1 września do 30 listopada w tutejszym Urzędzie można pobrać dodatkowe worki do odbioru odpadów zielonych w następujących ilościach:

  • dla nieruchomości jednorodzinnych oraz wielolokalowych nie będących blokami mieszkalnymi – 5 sztuk 120 l na akcję jesienną – worki będą wydawane w tutejszym Urzędzie przy ul. Henryka Sienkiewicza 2 na parterze w pok. 28 lub na punkcie informacyjnym. Zapełnione worki należy wystawiać w terminach, w których następuje odbiór bioodpadów zgodnie z harmonogramem,
  • dla nieruchomości będących blokami mieszkalnymi – 1 szt. 120 l w przeliczeniu na 5 mieszkańców z danej nieruchomości – po zgłoszeniu przez zarządcę nieruchomości w tutejszym Urzędzie – worki będą dostarczane przez przedsiębiorcę – odbiór nastąpi w terminie uzgodnionym z zarządcą nieruchomości.
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.